TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Krupina » Hontianske Moravce » Domy » Rodinný dom »

Ponúkam na predaj bývalú roľnícku usadlosť.

Ponúkam na predaj bývalú roľnícku usadlosť.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj bývalú roľnícku usadlosť, dvoj dom, spojený jednou podstrešenou príjazdovou cestou s branou. Dom sa nachádza v Hontianskych Moravciach, 2 km vzdialený od kúpeľov Dudince. Je vybudovaný a rekonštruovaný v style hont, co zodpovedá secesii - je architektonický smer, ktorý využíva ozdobné reliéfy spojené s prírodnými motívmi. Dom sa nachádza na 1422 m² pozemku. Vo väčšom dome sa nachádza veranda, 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa so sprchou, bidetom a toaletou. Výška stropu je 3 metre a boli tu ponechané pôvodné drevené trámy ako aj vynovená pôvodná historická maľba stien. V druhom dome sa nachádzajú 2 izby, kuchyňa a kúpeľňa s toaletou. Taktiež aj v tomto dome boli nástenné pôvodné maľby. Ďalšie miestnosti, nachádzajúce sa v dome sú : hosťovská izba, sklad, dielňa a garáž. Na pozemku sa nachádza studňa, šopa, priestor na uskladnenie dreva a záhradný dom vo výmere 16 m² s elektrickým kúrením. Záhrada s viničom je pravidelne udržiavaná. V dome je nainštalované centrálne kúrenie na tuhe palivo a dodatkové elektrické kúrenie. V obidvoch domoch bolo kompletne vymenené elektrické vedenie, zavedená TV, pevná linka a internet. Domy sú napojené na kanalizáciu, možnosť napojenia na plyn (pred domom). Všetky okná boli vymenené, vyrobené stolárom v hontianskom štýle, takisto ako aj dvere (dvojité presklenené). Podlaha a steny boli zrekonštruované, podkrovie izolované s možnosťou ďalšieho využitia. Domy ponúkajú komfortné bývanie pre dve generácie ako aj možnosť využitia v podobe kancelárie, ordinácie alebo jednoducho ako chalupu. Situovanie je severno – južné, s prekrásnym výhľadom na Sitno a Štiavnické pohorie. V obci sa nachádza škôlka, škola, lekárska ordinácia ako aj dvojo potravin a pošta.

Cena: 53 000,00 €

  37,27 €/m2

Kategória: Rodinný dom - Predaj

Lokalita: Krupina - Hontianske Moravce
(Rodinný dom - Hontianske Moravce)

Úžitková plocha: 1 422 m2

Dátum aktualizácie: 22.3.2019

Identifikačné číslo: 343

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Levicke-reality s.r.o.

Pradiarska 3048/7, Levice, 934 05, Levice
0908 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk